Provensálsky nábytok z dreva

INŠPIRÁCIA

Provensálsky štýl je stále populárnejší aj v našich domácnostiach. V aktuálnej ponuke nájdete drevený nábytok, ako by ste ho doviezli priamo z Provence. Načerpajte inšpiráciu pre váš domov.

Provensálsky nábytok z dreva

September 2014 bol pre nás mesiacom zmien v sortimente. Možno ste si všimli, že pribudli sviečky a drevený nábytok. Pri výbere jednotlivých kusov nábytku sme vsadili na veľmi populárny provensálsky a holandský štýl, ktorý v posledných rokoch získava na obľube ako medzi obchodmi, tak koncovými zákazníkmi. Veríme, že osloví aj vás.

Levandulové dekorace

Starožitný provensálsky nábytok

Provence – francúzska oblasť plná malebných dediniek, vína a syrov, prevoňaná levanduľovými poľami je takmer idylickou krajinou. Už každoročne vábi milióny turistov, ktorí túžia okúsiť jedinečnú atmosféru francúzskeho vidieka. Vďaka našej ponuke dreveného nábytku a provence dekorácií si ľahko a za rozumné peniaze vykúzlite Provence u seba doma. Doprajte si romantický štýl francúzskeho vidieka, ktorý je obľúbenou alternatívou pre milovníkov dreveného nábytku naprieč celým svetom.

Provensálsky nábytok z našej ponuky

Aktuálne v ponuke nábytku nájdete radu drevených stolíkov a komôd mnohých veľkostí, čo vypadajú, ako by ste ich práve doviezli priamo z Provence. Pri výbere provensálskeho nábytku vám garantujeme rýchle dodanie a maximálnu kvalitu – všetky nami ponúkané kusy sú vyrobené z vysoko kvalitného dreva, ktoré vydrží roky. Vyberajte nielen z rôznych rozmerov, ale tiež farieb – zláka vás hnedý odtieň dreva alebo dáte prednosť umelo zašlému laku v odtieňoch bielej?

Komody - styl provensálský dřevěný nábytek

Štýlový drevený nábytok do bytu i do obchodu

Okrem milovníkov Vintage štýlu nábytku sú naše stolíky a komody veľmi obľúbené aj medzi predajcami darčekového tovaru, ktorí na nich prezentujú svoj sortiment, čo vďaka súhre štýlu vypadá omnoho atraktívnejšie, ako keby ho rozložili na obyčajnú dosku.

Márne u nás nebudú hľadať ani tí z vás, ktorí chcú celý svoj byt alebo chalupu zariadiť v provence štýle. S našimi komodami hravo vybavíte aj spálňu. Dobre poslúži ako štýlové nočné stolíky k posteli s odkladacou plochou na čaj a knihu alebo ako prekrásne toaletky – stačí nad ne zavesiť vkusné zrkadlo.

 

Dřevěná komoda provance styl hnědá  Dřevěná komoda provance styl bílá

Pozrite sa na kompletnú ponuku nášho dreveného nábytku v štýle Provance. Vyberajte a tešte sa na začiatok budúceho roka, na ktorý plánujeme ďalšie rozšírenie sortimentu s dôrazom práve na drevený nábytok.