Aký adventný veniec bude zdobiť vašu domácnosť tento rok?

INŠPIRÁCIA

Aký adventný veniec bude zdobiť vašu domácnosť tento rok? Prečítajte si náš tip na adventné vence.

Aký adventný veniec bude zdobiť vašu domácnosť tento rok?

Poďte sa s nami vydať na predvianočnú prechádzku s vianočnými-adventnými vencami. Poradíme vám, aké vence sú teraz v móde. A tiež sa trochu zastavíme a zaspomíname, čo pre nás majú adventné vence v čase vianočnom symbolizovať.

Slovo advent pochádza z latinského slova adventus a znamená príchod. Dni sa skracujú, tmy pribúda. K najznámejším symbolom predvianočného času patrí nepochybne adventný veniec. V našom eshope pre vás máme pripravené široký výber vencov na dvere i na stôl, ktoré sú vyrobené z prírodných materiálov. Potom už je len čisto na vašej fantázii, ako si venček sami nazdobíme. Odporúčame zavítať do našej kategórie vianočných dekorácií, kde sa to ozdobami len hemží. Nutné ešte zdôrazniť, že eshop morex.sk  sa pýši nevšednými ozdobami a to prevažne z prírodného materiálu.

Sviečky navodí sviatočnú atmosféru

Ďalším dôležitým doplnkom vianočných - adventných vencov sú sviečky. Bez nich by to skrátka nešlo! V eshope nájdete nielen rôzne farebné prevedenia, ale aj tvary sviečok, ktoré skvele doplní váš adventný veniec. Ak však neoplíváte tvorivým duchom, nezúfajte. Aj pre vás máme alternatívu v podobe už vytvorených a ozdobených adventných vencov. Pripravili sme pre vás jednofarebné aj viacfarebné varianty, ktoré sa perfektne hodí do tradičných i moderných domovov - stačí si len vybrať!