Sviečky

INŠPIRÁCIA

Vonné sviečky s životnosťou až 40 hodín mnohých vôní za nízke ceny. Prevoňajte svoju domácnosť našimi sviečkami.

Dekoračné sviečky

Blížia sa Vianoce a s nimi aj obdobie, kedy zháňame vianočné dekorácie a zbierame tipy na skrášlenie domácnosti, aby sme sebe i svojim blízkym navodili sviatočnú atmosféru. Jednou z najtradičnejších vianočných dekorácií sú bezpochyby sviečky, ktoré vie navodiť pokojnú atmosféru v každej miestnosti.

Aby sme vám ušetrili čas, rozšírili sme sortiment dekorácií práve o sviečky - stali sme sa výhradným dodávateľom sviečok Candleman. Vonné sviečky ponúkame v mnohých farebných variantách, veľkostiach a príjemných vôňach. Z našej ponuky si určite vyberie každý bez ohľadu na interiér či vkus.

Vonné sviečky Candleman

Súčasťou ponuky sú okrem klasických hranatých a guľatých sviečok aj vonné sviečky v skle. Kúpte si naše dlho horiace sviečky v jednej z dvoch veľkostí a prevoňajte nimi svoj domov. Väčšie sviečky (12,5 x 8,1 cm) horí až 40 hodín a menšie (7,1 x 6,2 cm) okolo 12 hodín.

Rozvoňajte počas dlhých jesenných a zimných večerov svoj domov sviečkami Candleman a navoďte nimi príjemnú atmosféru. Váš domov bude o poznanie útulnejší, než doteraz - objavte čaro vonných sviečok a prezrite si našu kompletnú ponuku.

Sviečky sme rozšírili nielen o čajové vonné sviečky, ktoré ponúkame v mnohých príjemných vôňach, ale aj o vonné vosky.

Dekorativní svíčky

Dekorační svíčky