Vianoce

INŠPIRÁCIA

Aký adventný veniec vyberiete na váš stôl? Aká vianočná farba najviac letia? To všetko sa dozviete z našich vianočných článkov.

Vianočná inšpirácia

Aký vyberiete adventný veniec na váš stôl? Aká vianočné farba najviac letia? Aký podiel majú na Vianočné výzdobe tradície a predchádzajúce formy slávenia? To všetko sa dozviete z našich vianočných článkov.

 

 

 

 

 

Pripravte sa na tohtoročné Vianoce včas

Čo tento rok nesmie chýbať vo vianočnej výzdobe? S akými novými trendmi sviatky prichádzajú? Všetko sme pre vás spísali.

 

 

Aký adventný veniec bude zdobiť vašu domácnosť tento rok?

Či už milujete moderné kúsky alebo dávate prednosť tradičným věncom, vždy máte z čoho vyberať. Nechajte sa inšpirovať naším článkom.

Tipy na vianočné dekorácie

Hľadáte originálne kúsky pre vianočnú výzdobu domu? U nás vyberiete ozdoby a doplnky, ktoré doladia to pravé kúzlo Vianoc.

 

Dekoračné stromčeky

Malé, veľké, tradičné, moderné, ozdobné i pre Ježiška. Vianočný stromček ako tradičný symbol nesmie chýbať. Vyberte ten pravý v našom sortimente.

                                 

 

Vianočné dekorácie

Hľadáte výzdobu, ktorá je ako stvorená pre váš domov a vykúzli dokonalú atmosféru vianočných sviatkov? Nájdete ju u nás.

 

                              

 

Ozdoby na stromček

Sklenené ozdoby, zvončeky, anjelici, ozdobné reťaze a ďalšie dekorácie, ktoré oživia stromček sú základom Vianoc aj našej ponuky.

 

Adventné vence

Premýšľate aký vybrať adventný veniec? U nás nájdete krásne kusy z prírodných materiálov, tradičné i moderné, dekorované aj bez odzdob pre vlastné dorobenie.

                    

Návody na vianočné dekorácie

Radi tvoríte a spríjemňujete dom vlastnoručne vytvorenými dekoráciami? Vianoce sú ideálne pre pletenie ozdôb. Nechte sa inšpirovať našimi vianočnými návody.

 

Anjelik z pedigu

Jednoduchý návod na čarovného anjelika z prútia, ktorého zvládnete behom chvíľky.

                            

 

Vianočné hviezdičky z pedigu

Malé pletené hviezdičky poslúži ako ozdoby na stromček i ako dekorácia na vianočne prestretý stôl.

                             

 

Pletený zvonček z pedigu

Tradičné zvončeky nesmú chýbať v žiadnom repertoári vianočných ozdôb. Zvonček zároveň poslúži ako základ pre anjelika.